Бітумна черепиця Tegola

Покрівля з оригінальним дизайном, що відрізняється кольорами та формами, які покращують архітектуру будівлі, забезпечуючи при цьому безліч технічних переваг, таких як легка вага, довготривала стійкість до кольорів, стійкість до погодних умов, простота монтажу, не потребує обслуговування. Це причини вибору бітомної черепиці Tegola Canadese. Шість різновидів черепиці для всіх естетичних потреб: форми, кольори та технологічні матеріали, розроблені для того, щоб краще відповідати різним дизайнерським потребам архітекторів. Давайте познайомимося з ними ближче.

Премійна лінія

Надзвичайні кольорові нюанси, ідеально підходять для переведення будь-якого проекту даху на наступний рівень. Широкий вибір форм, яким наділена преміум бітумна черепиця Тегола дозволяє дизайнерам знайти стиль, який найкраще підходить до приміщень будівлі або архітектурного колориту, який вони планують представляти: від класичного до сучасного. 

Серія "Престиж"

Бітумні черепиці "Престиж" з їх мідним покриттям роблять надзвичайно ефективним покрівельним виробом при реконструкції історичних будівель. Вони також є дизайнерськими елементами, що дозволяють отримати найоригінальніші дизайнерські рішення. Зроблені з міді та доступні у трьох формах - Компактна, Елітна та Традиційна - вони дають багато можливостей для творчої інтерпретації.

Серія "Престиж Ультиметал"

Черепиця Prestige Ultimetal: ідеально підходить для виготовлення чудових дахів у будь-якій країні. Виготовлений із спеціального попередньо зафарбованого сплаву, що поєднує алюміній та спеціальні метали, з чудовою окислювальною та корозійною стійкістю - що дозволяє їм залишатися новими вражаюче довго - доступна у 6 кольорах: Шифер, Натуральний, Бронза, Золото, Вердігріс та Кортен.

Серія "Майстер Коппо"

Master Coppo - це незамінне рішення для сьогоднішніх проектів перепланування міст, що стосуються врятування старих будівель, що вимагають легкого дотику.

Серія "Майстер"

Лінія Master призначена для отримання покрівель з привабливим «природним» ефектом завдяки покриттю, що створюється комбінуванням перекриваючихся шарів, з восьми варіантів кольорів на вибір у широких відтінках.

"Зелена" черепиця

Розроблена у дослідницьких лабораторіях IWIS з чіткою метою досягнення неперевершених показників у поєднанні основних функцій будь-якої покрівлі - а саме утеплення та водонепроникний захист від зовнішнього середовища - з користю для цього самого середовища.

Потолок Грильято

Бітумна черепиця Tegola

​3D стеновые панели