​Види бруківки - який з них вибрати найкращий?

Будівництво власного будинку - це не тільки зведення будівлі, обробка її інтер’єру та підбір обладнання. Це також проектування та створення простору навколо будинку: подвір’я, саду, доріжок та під’їздів. Одним з необхідних елементів, який присутній майже в кожному майні, є бруківка. Які види цього матеріалу зараз є на ринку та як зробити правильний вибір?

Бруківка - стандартна або благородна Стандартна або промислова бруківка використовується переважно у громадських приміщеннях, наприклад, на вулицях, набережних, тротуарах або паркінгах, а також на поверхнях навколо будинку. Він максимально спрощений та уніфікований. Якщо ми дбаємо про естетику, найкращим рішенням буде благородна бруківка, яка вже характеризується більшою різноманітністю як за кольором, так і за формою, а також має дещо іншу текстуру, ніж стандартна бруківка. Завдяки типу обробки, а отже - зовнішньому вигляду дорогоцінного куба, можна виділити кілька видів:

структурний куб - зверху він нагадує природний камінь; розщеплений куб - також нагадує камінь, краї сколені, що робить куб неправильним; старовинний куб - його поверхня забита, завдяки чому куб чудово імітує старомодну бруківку, подібну до тієї, яку можна зустріти сьогодні в історичних районах деяких міст; матовий куб - обробка щіткою куба дозволяє отримати більш цікаву, більш декоративну структуру з видимими порами; куб з вимитою поверхнею - верхній шар бетону промивається, завдяки чому також створюється декоративна, цікава конструкція. Яку бруківку вибрати - бетонну або кам’яну? Завдяки матеріалу, з якого був зроблений куб, ми можемо розділити його на 2 види: бетон і камінь. Куб з бетону характеризується високим ступенем міцності, оскільки завдяки методу ущільнення бетону він стає стійким до води, механічних пошкоджень та впливу несприятливих погодних умов. Деякі кубики бетону також доповнені заповнювачем або барвником мінерального пігменту - це в першу чергу для естетичної цінності.

Вибираючи бетонний куб, ми маємо 2 типи:

одношарова, яка повністю виготовлена з одного виду бетону, має трохи менший рівень міцності. двошаровий, в якому кожен із бетонних шарів змішується з невеликою кількістю заповнювача, наприклад, гравію, перший шар забезпечує міцність куба, а другий надає йому декоративної цінності. Бруківку також можна виготовити з природного каменю - тут особливо часто використовується граніт, який є дуже міцним і стійким до низьких температур. Звичайно, ключовим питанням тут є також привабливий зовнішній вигляд - природна краса граніту додасть нашому саду чи навіть простору тераси надзвичайний шарм.

Серед кам'яних кубів є також польовий кам'яний куб, що нагадує старомодний, елегантний бруківку. Цей тип бруківки ідеально підходить як матеріал для садових поверхонь за умови, що він професійно виготовлений та облаштований - і це трохи складніше завдання, ніж у випадку з іншими видами каменів. Однак, якщо ми хочемо досягти унікального, стильного ефекту, варто докласти певних зусиль і шукати досвідчених виконавців.

​Подарки на Новый год, что подарить?

​Тротуарная плитка Золотой Мандарин

​ Вентилятори для каналів для різних завдань

​Как правильно выбрать шаровой кран?

​Как заработать на криптовалютах?