Вартість міжнародної доставки

Вам цікаво, як розраховуються ціна перевезення? Як імпортер, ви вже повинні знати, що загальна вартість товару включає три витрати: вартість товару (який ви платите постачальнику), вартість транспорту (який ви платите експедитору) і вартість мита, а іноді і ПДВ на ваші товари (ви сплачуєте до місцевої митниці та податкової служби) , Ця стаття покриває витрати, пов'язані з транспортом.

Незалежно від того, ви новачок у міжнародній торгівлі чи маєте досвід імпортера, ми хочемо допомогти вам зрозуміти правила транспорту. Наступна інформація підсумовує вартість доставки та спосіб їх обчислення.

Щоб краще зрозуміти пропозиції та рахунки-фактури, знання семи етапів міжнародної доставки - хороша відправна точка. Всі витрати на доставку базуються на них. Розуміння транспортного процесу дасть вам кращі уявлення про те, за які частини ви будете платити і коли.

Комерційні умови визначають частку транспорту, покритого вартістю транспорту. Комерційні умови, як правило, узгоджуються між покупцем і продавцем в момент створення комерційного договору.

Вище ви можете побачити найпоширеніші варіанти умов торгівлі з та. Клацніть нижче, якщо у вас є особливі вимоги та хочете отримати повний перелік доступних комерційних умов.

Показати розширені параметри

Не готові до бронювання? Ми надішлемо цю пропозицію на вашу електронну адресу із посиланням, щоб підтвердити бронювання одним клацанням миші.

Адреса електронної пошти

Так, ви можете зв’язатися зі мною електронною поштою

Ціна гарантована лише протягом 24 годин. Після зміни терміну ви отримаєте сповіщення, натиснувши на посилання в електронній пошті.

Щоб додати страхування транспорту, ми повинні знати вартість вашого вантажу. Для транспортного страхування придбаних товарів це буде продажна ціна. Для страхування використаних продуктів це буде приблизна вартість заміщення.

значення

Ця вартість не повинна включати транспортні витрати або потенційний прибуток від відвантаження.

Нижче ви знайдете список усіх контактів, збережених у вашому профілі. Клацніть контакт, який ви хочете використовувати для пошуку. Ви можете додавати, оновлювати та видаляти контакти у своєму профілі.

ПОРУЧ

Незалежно від того, чи торгуєте ви за межами ЄС чи в ЄС, морем, повітрям чи автомобільним транспортом, витрати на доставку завжди залежать від наступних семи елементів транспортного процесу:

Прийом товарів

Експортне митне оформлення

Завантаження товарів

вантажний

Імпортне митне оформлення

Транспорт до місця призначення (товари)

Імпорт товарів (доставка)

Не всі товари включаються до вартості доставки в кожному контракті, оскільки міжнародна доставка зазвичай залежить від умови, про яку ви і ваш постачальник погодилися. Транспорт по Європі залежить від того, скільки вантажів у вас є. Нижче ми відповідаємо на питання, коли ви платите за окремі елементи транспорту.

Що включає витрати на доставку?

Коли ви почнете перевіряти ціну, щоб отримати товар, який ви купили додому, це може бути складно. Потрібно з’ясувати, які витрати включаються в пропозиції експедиторів, а які ні. Нижче ми намагаємось пояснити, які витрати зазвичай включаються та коли.

Закордонні поставки з-за меж ЄС

Для міжнародних відправлень з-за меж ЄС, у вас є два варіанти доставки ваших товарів: море та повітря. Який із семи елементів транспортного процесу буде включено до витрат на доставку, залежатиме від конкретних умов, з якими ви погоджуєтесь із вашим постачальником. Це повинно бути чітко зазначено на рахунку-фактурі та вказує, коли відповідальність за товари та витрати на доставку переходить від постачальника до вас.

Інкотермс

Нижче наведені витрати, які ви понесете в залежності від того, які інкотерми містяться в конкретному договорі. Для імпорту найчастіше використовуються інкотерми FOB та EXW. Під час експорту найчастіше корисні правила DAP та CFR. Щоб дізнатися більше про ці інкотерми, будь ласка, прочитайте статтю.

Інкотермс

Правила торгівлі - визначення термінів

FOB: Угода, заснована на правилах FOB, означає, що постачальник несе відповідальність за всі місцеві витрати, тобто пункти 1-3 у транспортному процесі: Доставка у порту, обробка вантажу та експортне митне оформлення. Це залишає вас відповідальними за інші елементи: завантаження, імпортне митне оформлення, послуги пікапа та доставку дверей.

Как выбрать надгробный памятник?

Фасадные доски: особенности

Вытяжка в Доме Своими Руками

Частный Дом Своими Руками