​Реставрація автомобілів від компанії Dr.Struk

З кожним наступним кілометром навіть найдорожча машина поступово зношується. І хоча механіка все ще в ідеальному стані, лакофарбове покриття поволі втрачає блиск. Хоча хороша новина полягає в тому, що повернути його до найкращих результатів зовсім не дорого і не проблематично!

Якщо ви не знаєте, як ефективно покращити зовнішній вигляд свого автомобіля, довіртесь професіоналам! Dr.Struk - це місце, де ви можете повністю оновити зовнішній вигляд свого автомобіля. Реставрація машини від компанії Dr.Struk - це найкраще рішення, тим паче вартість послуг Вас приємно здивує.

Ми підготували цей пакет спеціально для тих клієнтів, чиї машини та мотоцикли вже пройшли першу молодість, але все ж хочуть виділитися серед інших моделей того ж типу з ідеальним зовнішнім виглядом.

Ми комплексно відремонтуємо ваш автомобіль

Шукаєте професіоналів, які відремонтують ваш автомобіль від А до Я? Ви потрапили в потрібне місце! Ми пропонуємо професійні послуги з ремонту автомобілів - завдяки відвідуванню нашої фабрики ваш автомобіль буде виглядати чудово як зовні, так і всередині.

Послуга реставрації автомобіля - це дуже багатий пакет, який включає всі елементи автомобіля. Однак ми не забуваємо про індивідуальні потреби кожного клієнта, саме тому можна додати спеціальні послуги до пакету, а також відмовитися від деяких його компонентів.

Що входить до обсягу наших послуг? Ми займаємось не лише ретельним очищенням, усуненням подряпин та захистом лакофарбового покриття, а й регенерацією фар та пластикових поверхонь на кузові автомобіля. Ми також регенеруємо та відмиємо оббивку та облицювання вашого автомобіля, а також внутрішні пластики. Одним словом - машина, як у виставковому залі!

Ми оновлюємо старовинні та класичні машини

Оновлення класики - це наше захоплення! Ми любимо відновлювати колишнє сяйво не дуже блискучого кузова автомобіля, оживляти окремі деталі або освіжати інтер’єри класичних автомобілів! Кожен класичний автомобіль - це захоплююча історія, яку ми намагаємось врятувати від забуття - саме тому ми відремонтували старовинні машини.

Dr.Struk надає такі послуги:

 • Очищення автомобіля від вуличних наносів, включаючи асфальт та смолу, видалення леткої іржі та металевих частинок з лаку.
 • Відновлення лакофарбового покриття.
 • Захист фарби захисним покриттям.
 • Освіжаючи зовнішній вигляд вікон: ми видаляємо важкі для видалення накип плями, залишені віконними рідинами
 • Живлення та захист зовнішніх пластикових, вінілових та гумових елементів.
 • Полірування та захист наконечників вихлопної системи та хромованих елементів.
 • Промивання моторного відсіку та закріплення пластикових деталей.
 • Миття та озонація салону автомобіля - залежно від типу оббивки.
 • Повний детейлінг салону автомобіля з очищенням та захистом пластикових та гумових елементів, включаючи килимки.
 • При необхідності полірування подряпаних елементів салону автомобіля, таких як дерев'яні панелі, пластикове скло, піаніно
 • Невидимий склоочисник на всіх скляних елементах автомобіля
 • Захист автомобільних дисків та елементів підвіски.
 • Відновлення передніх і задніх фар.

​Как правильно оформить окна в офисе?

Доставка цветов от компании "Yes.ua"

​Утеплители для фасада дома и крыши

​Лист фальцевый - достоинства и недостатки

​Послуги сантехніка від компанії Architerra Group