​Нотаріальний документ: що це таке та як він працює

Що таке нотаріальний виконавчий лист? Це документ, яким нотаріус розпоряджається про арешт майна від імені кредитора або повернення чи передачу майна за наявності боргу. Кредитор повинен звернутися до нотаріуса з проханням про видачу виконавчого листа та документом, на підставі якого він хоче стягнути борг. Виконавчий напис нотаріуса по кредиту можливо скасуваити, як само дізнайтеся з нашої статті. Це може бути договір позики, іпотечний договір, договір оренди чи щось подібне.

Кредитор використовує нотаріальний акт як виконавчий лист. Вони також можуть використовувати державні або приватні правоохоронні органи для стягнення на ваші рахунки або майно.

Незаконність виконавчого листа

Чому кредитори обирають цей варіант замість звернення до суду? Таким чином, вони можуть швидше отримати свої гроші та приховати процес від боржника. Судовий процес забирає багато часу та сил. Суд також надсилає боржнику повідомлення про вимогу та копію документів. Він має можливість втрутитися в процес і активно захищатися. Не вигідно кредитору.

У випадку з виконавчими листами боржник зазвичай дізнається про все лише після початку виконавчого провадження та арешту банківського рахунку. Тому вам слід діяти швидко.

Як перевірити виконання нотаріуса?

Нотаріальне повідомлення про примусове стягнення зазвичай надсилається після отримання банком повідомлення про накладення арешту на рахунок.

Прикріплення рахунків

Якщо ви отримали повідомлення про примусове виконання поштою, перевірте номер сповіщення про примусове виконання та номер доступу до сайту ASIP.

Протест проти підпису про виконання

У багатьох випадках судовий пристав завантажує всі матеріали справи на цю електронну систему. Якщо ви знайдете те, що ви шукаєте, вам не потрібно їхати в офіс виконавця. Ви можете негайно надіслати документи своєму адвокату на перевірку та розпочати процес заперечення підпису про виконання.

​Наркологічний Центр "Віта Код" у Вінниці

​Лист фальцевый - достоинства и недостатки

​Что такое промышленные глубокие скважины?

​Что такое наружная электрическая коробка?