​Безпечні дитячі майданчики - допуски та сертифікати

Безпечні дитячі майданчики - допуски та сертифікати

Ігрові сучасні дитячі майданчики на https://elitepark.net/ за визначенням - це місця, які пропонують дітям безпечний простір для ігор, обладнані відповідним чином підібраними та розташованими (по відношенню один до одного та навколишнього середовища, включаючи зони безпеки) пристроями з допущеннями та сертифікатами, що підтверджують їх якість та призначення. Які допуски та сертифікати підтверджують безпеку даного дитячого майданчика? Хто їх нагороджує та перевіряє? Яких нормативних документів зобов’язаний дотримуватися кожен виробник дитячих майданчиків?

Допуски та сертифікати безпеки - визначення

Допуски та сертифікати – це документи, що підтверджують відповідність даного товару/виробу властивостями, заявленим його виробником/виробником, або властивостями, зазначеним у відповідних нормативних актах чи стандартах. Таким чином, процес затвердження/сертифікації є процедурою, в якій незалежна організація/установа видає письмовий сертифікат про відповідність вищезгаданим вимогам. Схвалення та сертифікати видаються незалежними органами сертифікації - документ може бути виданий на невизначений термін або на визначений / обмежений термін.

Найважливішими допущеннями та сертифікатами для ігрових майданчиків, а точніше - конструкцій і пристроїв, розташованих на дитячих майданчиках, є ті, що підтверджують відповідність наступним стандартам: щодо обладнання для ігрових майданчиків і поверхоньі щодо ігрового майданчика. Це єдині стандарти безпеки, і кожен виробник дитячих майданчиків повинен мати сертифікати або декларації про відповідність вищезазначеним стандартам на всі елементи, пристрої та конструкції, які вони пропонують. Схвалення, сертифікати та декларації про відповідність повинні бути представлені інвестору, а також відповідним службам, наприклад, під час інспекцій.

Сертифікований дитячий майданчик – це місце, створене згідно з усіма нормативними документами, інструкціями та стандартами. Відповідальний інвестор і досвідчений виробник дитячих майданчиків використовує тільки перевірені рішення, а також пристрої та конструкції з усіма необхідними допусками та сертифікатами. Елементи малої архітектури, якими є всі пристрої, що входять до дитячого майданчика, повинні відповідати стандартам, а також положенням Закону про будівництво та Положення про технічні умови, яким повинні відповідати будівлі та їх розташування. Слід пам’ятати, що безпека на ігровому майданчику також залежить від правильно підібраної, сертифікованої амортизаційної поверхні.

​Клеммы с держателем предохранителя от Tbloc

​Як вибрати запасні частини для культиватора?

​Руководство по покупке - какую бензокосу купить?

​Тактичні кросівки Койот: Функціональність та Стиль

​Как правильно выбрать алмазный диск? Что искать?