Важливі особливості дизайнерського ремонту квартир

Якщо ви маєте намір здійснити ремонт квартири, то як правило основна проблема полягає в тому, щоб успішно вирішити це завдання, оскільки з цим процесом у багатьох пов'язані сумні асоціації. Про те, як відомо, гірше за ремонт може бути тільки пожежа, як говорить всім відомий афоризм.

Якщо ви звернетеся до послуг нашої компанії «Інтердизайн», то всі ваші потенційні страхи та сумніви розсіються як ранковий туман. Ремонт квартир «під ключ», що входять до спектру послуг, наші авторитетні майстри здійснюють таким чином, що кожний клієнт отримує від результату роботи величезне задоволення, при цьому супутні всьому процесу складнощі мінімізуються до такої міри, що стають зовсім незначними.

Серед заходів, що здійснюються спеціалістами нашої компанії, є також євроремонт квартир, розробка інтер'єрних дизайн-проектів, виготовлення передбачених дизайн-проектом меблевих та столярних виробів. Завдяки професійної роботі команди «Інтердизайну» ви не тільки заощадите дорогоцінний час, а й отримаєте вражаюче шикарний підсумковий результат. Діяльність нашої фірми, у тому числі послуги з ремонту квартир, призначена не тільки для мешканців Житомира, в якому розташована компанія, але й для всіх бажаючих отримати якісний ремонт.

Яка вартість ремонту квартири

Зазначимо перш за все, що в першу чергу ціноутворення за роботи базується на площі квартири, яка є у замовника. Ви можете замовити ремонт однокімнатної квартири або приміщення, що складається з 2-3 кімнат. Залежно від кількості кімнат і, відповідно, площі, знадобиться придбати певну кількість матеріалів, що також безпосередньо позначиться на загальній сумі витрат.

Крім того, вартість ремонту квартири залежатиме від досвіду спеціалістів та специфіки доставки. При підрахунку сукупних витрат спочатку визначається ціна, що потрібна для здійснення ремонту одного квадратного метра житла, а далі вона множиться на площу житлового приміщення. Тому зрозуміло, що ремонт 3 кімнатної квартири коштуватиме дорожче, ніж ремонт однокімнатного аналога.

На кінцеву вартість ремонту безпосередньо позначаються такі фактори як:

 • кваліфікаційний рівень майстрів;
 • наявність обумовленої відповідальністю гарантії спеціаліста, який виконує певну роботу;
 • обсяг робіт, що становлять дизайнерський ремонт квартир;
 • кількість використаних у процесі ремонту матеріалів;
 • швидкість здійснюваних у процесі ремонту 2-х кімнатної квартири та будь-якого іншого приміщення робіт та якість таких;
 • різновид робіт: ремонт під ключ у новобудові або інша варіація;
 • розробка дизайну однокімнатної квартири чи приміщення більшої площі.

У зв'язку з вищезазначеними аспектами однозначної відповіді про вартість питання не існує. З прайсом, а також і видами послуг, які наявні при ремонті квартир, ви можете ознайомитися на офіційному веб-ресурсі нашої компанії «Інтердизайн».

Ремонт та оздоблення квартир

Наша студія, що займається інтер'єром і дизайнами, допомагає втілити в життя найнеймовірніші запити клієнтів. У сфері будівництва та дизайну команда наших фахівців має доволі значний досвід. Майстри «Інтердизайну» здійснюють сучасні ремонти квартир у кілька етапів.

Насамперед для ремонтних робіт складається план, названий дизайн-проектом. Цей крок є першочерговим. На базі грамотно здійсненого планування можна визначити, що хоче отримати клієнт, замовляючи ремонт, наприклад, двокімнатної квартири. Крім того, це допомагає зорієнтуватися у фінансових можливостях замовника. Завдяки чітко складеному плану можна здійснювати контроль за перебігом робіт та їх витратністю.

Існують певні правила, яких необхідно чітко дотримуватись для грамотного складання плану, а саме:

 • складання переліку оздоблювальних та будівельно-ремонтних робіт;
 • вимірювання та фіксування схем розташованої в приміщенні електропроводки;
 • складання списку необхідних для ремонту та оздоблення квартир матеріалів;
 • відображення планової схеми;
 • підрахунок кошторисної вартості;
 • фіксація остаточної вартості запланованих ремонтних робіт та наданих послуг.

Дуже важливим заходом є визначення типу робіт ремонтного спектру. Ремонт може бути як капітальним, так і косметичним. Другий, зрозуміло, коштуватиме набагато менше.

Замовляючи євроремонт однокімнатної квартири або її дво-, трикімнатного аналога, слід мати на увазі, що спектр робіт включає паркетне циклювання і лакофарбові роботи, обробку стін плиткою і облаштування підлогового покриття, а також заміну шпалер.

У процесі косметичного ремонту приміщення набуває більш естетичного вигляду. Ремонтні роботи такої категорії полягають в оновленні інтер'єру та дизайну приміщення.

Ремонт капітальної категорії передбачає відновлення несправностей, ліквідацію фізичного зносу та підтримку властивих житлу експлуатаційних властивостей. Як правило, в процесі цього серйозного заходу здійснюється повне перепланування приміщень, заміна інженерних мереж та внутрішнього оздоблення. В свою чергу капітальний ремонт поділяється на такі варіації, як: комплексний, вибірковий та аварійний ремонти.

Ремонт трикімнатної квартири та інші види послуг, що надаються нашою командою

Компанією «Інтердизайн» надаються послуги у широкому спектрі. З повним списком послуг ви можете ознайомитися на онлайн-ресурсі нашої фірми. Щоб замовити ремонт трикімнатної квартири або приміщення іншого масштабу, слід здійснити вхід на наш веб-ресурс і ознайомитися з контактною інформацією.

Поспілкувавшись з головним менеджером компанії «Інтердизайну», ви отримаєте не тільки професійні відповіді на всі задані питання, а й повноцінну інформаційну підтримку. Вам буде складено індивідуальний план робіт, що конкретизує всі ваші вимоги і бажання.

Всі роботи нашим працівниками виконуються тільки на високому рівні якості, ціни при цьому дуже є лояльні. Подаруйте вашій квартирі нове життя, а собі додайте затишку та комфорту!

Какие задачи решают дизайнерские фотообои?

Как выбрать иглы и нитки для швейного автомата

Автономное Отопление Дома Своими Руками

​Складское оборудование - основные элементы