Магнітні трекові світильники, особливості їх використання та монтажу

Одним із сучасних рішень у плані організації комфортного освітлення у приміщеннях стали магнітні трекові світильники https://electrica-shop.com.ua/c2611-magnitnie_trekovie_sistemi. З'явившись на ринку відносно недавно, вони досить швидко набули популярності завдяки безпеці, простоті експлуатації та можливості легко налаштовувати потрібний рівень світла в окремій зоні або всій кімнаті загалом.

Магнітні трекові світильники фото

Складається виріб із кількох окремих елементів:

  • Струмопровідний шинопровід, який в залежності від особливостей інтер'єру може бути врізним, накладним або підвісним. Форма нагадує швелер, проте в залежності від конкретної моделі і виробника може мати іншу конфігурацію. Основа треку складається із металу.
  • Додаткових комплектуючих — конектори, підвіси, заглушки, елементи кріплення.
  • Безпосередньо світильники.

Передача напруги в магнітних трекових світильниках відбувається за допомогою струмопровідної плати, яка вбудовується у внутрішню частину треку. У якісних виробах напруга в будь-якій точці плати не перевищує позначки 24 Вольт. Відповідно, встановлення всієї системи та подальше її використання є повністю безпечними для людини.

Процес монтажу конструкції досить простий, особливо за дотримання рекомендацій проектної документації. Підключення пристрою до електричної мережі здійснюється за допомогою спеціального блоку живлення, який повинен підходити за таким параметром, як загальна потужність усіх споживачів.

Трековий світильник на магнітну шину можна встановити за кілька секунд, лише одним рухом руки. Достатньо завести основу пристрою у внутрішню частину треку і на цьому встановлення вважається завершеним. Кожен магнітний спот оснащується сильним магнітом, розташованим приховано у корпусі. Корпус треку містить магнітне осердя, приховане під контактною платою. У момент утворення контакту треку з джерелом світла магніти притягуються, що дозволяє гарантувати надійну фіксацію. Також забезпечується якісна передача живлення до кожного з елементів електричного ланцюга. При цьому будь-якої миті можна провести заміну джерела світла або змінити його положення, для чого не потрібно виконання будь-яких електромонтажних робіт.

Трековий світильник магнітного шинопроводу — простота, стиль та функціональність

Використання подібної технології в сучасному інтер'єрі набуло широкого поширення. Особливо вона підкреслює стиль у сучасних напрямках, наприклад, мінімалізм, лофт, хай-тек. Однак при належному підході до проектування дизайнери можуть вписати систему практично в будь-яку задумку, і виглядати все буде органічно. Нові освітлювальні прилади, як і цілісна система, добре поєднуються як зі штучними, так і з натуральними матеріалами обробки. Важливо просто правильно підібрати місце монтажу шинопроводу, а також правильно визначити відповідний варіант світлодіодів із правильною колірною температурою.

Велике значення мають трекові світильники на магнітній шині. Їхня потужність не повинна бути великою, але при цьому якість освітлення бути на необхідному рівні. Важливо підібрати правильні варіанти, щоб забезпечити потрібний рівень комфорту. В іншому випадку можуть виникнути проблеми із підключенням, які вирішити зможе лише професіонал. При правильному підході до виконання робіт можна отримати низку переваг:

  • Простота виконання монтажних робіт та подальшої експлуатації системи.
  • Безпека для людини.
  • Простота і невибагливість щодо обслуговування.

Важлива і простота переміщення джерел освітлення по всьому шинопроводу. Без особливих зусиль їх можна витягнути та переставити у необхідну точку для повноцінного освітлення у потрібній зоні. Дозволяється зміна конфігурації системи, додавання чи видалення окремих складових. Зробити це можна самостійно, без залучення спеціалістів.

Установка и Использование Дверей Скрытого Монтажа

Лінійні підвісні світильники OLEDIM: стильне освітлення

​На что обратить внимание при утеплении фасада старого дома?

​Что такое светодиодное освещение и в чем его преимущества?

Как работает механический анкер: технология и применение