Україна зіткнулася з війною. Понад тисяча медичних працівників, зараженї COVID-19

Українські ЗМІ пишуть про "повторення сценарію 2014 року, коли добровольці підтримували армію, яка бореться проти проросійських сепаратистів на Донбасі". "Сьогодні: волонтери підтримують медиків у боротьбі з COVID-19", - кажуть вони. В Україні кількість зареєстрованих випадків коронавірусної інфекції досягла 5,7 тисяч. Понад тисячу медичних працівників заражені коронавірусом.

Однією з головних причин масової коронавірусної інфекції у персоналу лікарні є відсутність захисних заходів, повідомляє український портал https://t1.ua/tags/lutsk/. За даними з понеділка, 5710 підтверджених випадків коронавірусної інфекції в Україні. 1074 з них, це інфіковані - медичні працівники. За останні 24 години кількість заражених досягла 261, серед них 43 - медичні працівники.

"На жаль, це ще не кінець захворювання. Лікарі все ще скаржаться на відсутність основних захисних засобів, таких як маски для обличчя, не кажучи вже про одноразові захисні костюми", - написав портал https://t1.ua/tags/lutsk/.

Голова незалежної профспілки медичних працівників Олег Панасенко заявив журналістам, що лікарів підтримують волонтери, які надають їм захисні маски та одноразові костюми. Волонтери також допомагають лікарям добиратися до роботи: через обмеження у громадському транспорті у багатьох з них є проблема потрапити до лікарні.

В Україні нові обмеження застосовуються у зв’язку з поширенням COVID-19

Нинішня ситуація в галузі охорони здоров’я - як наголошують українські експерти - нагадує сценарій 2014 року, коли добровольці підтримували армію, яка вела боротьбу проти проросійських сепаратистів. "Тоді країна зіткнулася з війною з ослабленою армією. Зараз лікарі ослабленої системи охорони здоров’я борються з коронавірусом. В обох випадках ситуацію врятують волонтери, які допомагають лікарям добиратися до роботи або купувати особисті засоби захисту, які вони дають лікарням", - сказав https://t1.ua/tags/lutsk/.

Захист прав лікарів також вказує на проблему інструктажу медичного персоналу, яка допомогла б зменшити ризик зараження. Вони вказують на відсутність фахівців, які могли б проінструктувати працівників лікарні, наприклад, як правильно дезінфікувати обладнання чи застосовувати захисні заходи.

Коронавірус в Україні

В Україні протягом доби було виявлено 261 випадки коронавірусної інфекції, ще 10 людей із ковідом-19 померли - повідомило Міністерство охорони здоров'я України в понеділок. Залишок заражених збільшився до 5710, а загиблих - до 151.

Це третій день поспіль, коли кількість підтверджених випадків зараження в Україні падає.

​Україна: Донбасу загрожує катастрофа. Вибухи радіоактивної води та метану

Використання тепличної плівки для захисту від граду

Замовлення дипломної роботи: ризики та переваги з «Світ Знань»

​На что обратить внимание при утеплении фасада старого дома?