Підземні комунікації

На сьогоднішній день для визначення позиції і идентифікування таємних підземних комунікацій ми використовуємо велику кількість високотехнічних приладів, але жоден з них не може витримати порівняння з стійкості зі звичайною водою. Вода - головний елемент в русі фізичного визначення позиції і ідентифікації підземних комунікацій, засіб геологічних досліджень і виїмки землі.

Сьогодні це самий безпечний і надійний метод точного дослідження комунікацій. З упевненістю можна сказати, що чим більше підземельних комунікацій розкриті за допомогою цього методу, тим менше з'являються випадкові пошкодження щороку.

Оцінки різняться, оскільки про більшість пошкодженнях ліній комунікацій не оповіщається. За приблизними даними, в рік трапляються сотні, а то й тисячі схожих ситуацій. У США за 2009 рік сталося 115 232 розриву підземельних комунікацій, що на 15 відсотків нижче, ніж в 2008 році. 

К вашему вниманию скупка алкоголя в СПб - это лучшая компания на рынке по скупке алкоголя.

Це досить велике число, беручи до уваги існуючу методику для запобігання подібних подій, а також те, які результати може понести один розрив ліній підземельних комунікацій: відмова головних видів обслуговування, довготривалий і дорогий ремонт, судові претензії, травми, часом зі смертельним результатом.

Власне тому урядові організації в США встановлюють правила, за якими визначення позиції підземних комунікацій відбувається завдяки фізичній ідентифіковані. Господарі проекту і договірні виробники вводять власні правила поведінки поточної процедури перед виїмкою землі або бурінням.

Через зростання зусиль щодо усунення пошкоджень підземельних комунікаціях їх матеріальне виявлення за рахунок виїмки землі стає типовою процедурою на наростаючому числі робочих майданчиків.

Виїмка грунту - спосіб далеко не новий в дії з підземними комунікаціями. Раніше він проходив вручну, за допомогою лопат. Це була повільна і трудомістка робота, до того ж поєднана з ризиком. Навіть найдосвідченіші і вмілі працівники робили помилки.

Для прискорення процесу пізніше почали експлуатувати екскаватори, але в багатьох випадках це обладнання всього лише зменшуємо кількість часу, який потрібно для того, щоб нашкодити якісь підземні комунікації - розрізати наступний електричний кабель або вологостійку трубу.

Все про Отопление

Какое Отопление Лучше

Схемы Своими Руками