Методи відновлення трубопроводів

Горизонтальне направлене буріння на сьогоднішній день найдосконаліший спосіб безтраншейної прокладки комунікацій, на його основі прогресують і методи санації.

До основних методів відновлення трубопроводів відносяться:

Технологія «труба в трубі»;

Технологія злому старої труби з одночасним укладанням нових поліетиленових труб;

Технологія «панчохи».

Найменш витратним є перший метод санації.

К вашему вниманию Дніпропетровськ розклад руху поїздів, так же на данном сервисе каждый желающий может приобрести билеты жд транспорта.

Суть технології полягає в протягуванні через старий трубопровід нової пластикової труби.

Технологія «труба в трубі» 

труби практично рівного діаметра. Для цього на початку і кінці санованого ділянки вириваються котловани, і через трубу простягається сталевий трос. Нові пластикові труби зварюються в батіг необхідної довжини. Довжина батога залежить від довжини прямої ділянки комунікації.

В даний час це досить складний вид робіт.

На початок батоги приварюється спеціальна насадка, на яку закріплюється сталевий трос. Втягування труб проводиться за допомогою лебідки, встановленої в протилежному кінці відновлюваного ділянки. Попередньо ділянка очищується і вивчається за допомогою телевізійного моніторингу.

Природне зменшення діаметра відновленої труби не робить негативного впливу на пропускну спроможність ділянки, оскільки пластикові труби мають більш низький гідравлічний опір.

Технологія руйнування старої труби

Дану технологію використовують тоді, коли необхідно збереження або збільшення діаметра трубопроводу. Суть технології в розрізуванні старої труби спеціальним ножем. З боку приймального котловану в трубу вставляються спеціальні штанги, на які в стартовому котловані закріплюється ніж-розширювач, з'єднаний з ниткою нового трубопроводу вертлюгом.

Потужні гідравлічні домкрати втягують штанги з ножем і новими трубами. Процес ведеться до тих пір, поки ніж не з'явиться в приймальному котловані, і, відповідно, пошкоджену ділянку труби не буде замінений.

Технологія відновлення трубопроводів методом «панчохи»

Під «панчохою» прийнято розуміти синтетичний повсть, просочений спеціальними з'єднаннями, який твердіє в природному середовищі.

Подібний «панчіх», простягає через пошкоджений трубопровід утворює всередині нього, після застигання, нову трубу, що має всі властивості синтетичних полімерних труб. Відмінною особливістю даного методу є можливість відновлення труб великого діаметра - понад два метри.

Системы Отопления Частного Дома

Способы Отопления Частного Дома

Котлы для Отопления Частного Дома