​Ландшафтне проектування та ландшафтний дизайн

Ландшафтне проектування та монтаж, в тому числі і систем водопостачання, є важливим елементом ландшафтного дизайну Львові ділянки заміського будинку. Це дуже важливий і відповідальний етап роботи з благоустрою прибудинкової території, тому вкрай бажано, щоб цим займався фахівець -архітектор, який проведе вме роботи з проектування та монтажу всіх систем, наприклад водопостачання. Дані дії можна розбити на 2 етапи: передпроектна підготовка і ландшафтне проектування і монтаж всіх систем. Якісне виконання ландшафтного дизайну Ви можете замовити за посиланням https://rs-bud.com/landshaftnyi-dyzain/ за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Якщо на ділянці вже стоїть будинок і прокладені основні комунікації, пов'язані з водопостачанням, то у господаря виникає необхідність упорядкувати територію, а, отже, і питання «З чого почати?» Хтось, береться за це сам, сподіваючись на внутрішнє чуття і досвід рідних і друзів, а хтось вирішує звернутися до професіоналів в області ландшафтного проектування і дизайну. Однак необхідно розуміти, як будується робота з фахівцем. Після спілкування по телефону призначається зустріч для знайомства з обраної фірмою, дизайнером і власне командою, яка буде виробляти всі роботи з ландшафтного дизайну та проектування. Дизайнер виїжджає на ділянку і проводить передпроектну підготовку, оцінює ділянку за всіма необхідними параметрами:

- З'ясовуються площа ділянки, переваги замовника, кількість проживаючих осіб, їх інтереси та побажання. Визначається напрямок стилю садової ділянки.

- Виробляються виміри ділянки (зйомка). Проводяться виміри ділянки з прив'язками будов, розмірами дерев і насаджень.

-Робиться інвентаризаційний аналіз. Встановлюється порода, тип і вік рослин, виявляються реліктові та історичні насадження.

- Оцінюється санітарний та декоративне стану насаджень по 5-ти бальною системою.

-Проводиться опис надниркової покриву, що дозволяє попередньо визначити кислотність грунту, а так само агрохімічний аналіз грунту.

- Аналізується просторова структура, де визначається співвідношення плоских і об'ємних просторів на ділянці.

- Геодезична зйомка, особливо необхідна при проектуванні ділянок зі складним рельєфом (холмистость, ухил, яри).

- Проводиться аналіз комунікацій: газ, телефон, антена, електрика, водопровід, каналізація, а так само місце і глибина їх закладки.

- Інсоляціонний аналіз, при якому визначається освітленість і переміщення тіней на ділянці протягом дня і всього року, орієнтація ділянки по сторонах світу.

- Установка можливих джерел забруднення, тобто розташування поблизу автомагістралей, звалищ, заводів, а також як не дивно, джерел шуму.

- Фотофіксація, що включає в себе, виявлення сприятливих і несприятливих видових точок

Коли зібрана вся необхідна передпроектна інформація, можна приступати до другого етапу.

Безпосередньо етап ландшафтного проектування як елемента ландшафтного дизайну починається з продумування максимально зручного і логічного зонування ділянки, іншими словами з ескізного проектування. За основу береться модуль, який би не порушував пропорційне співвідношення будинку та прилеглої території. При спілкуванні з замовником вже отримана необхідна інформація, з якої можна зрозуміти, які зони потрібно закласти в проект. Такими зонами можуть бути: парадна, господарська, зона тихого або активного відпочинку, дитячий та спортивний майданчик, декоративний город, плодовий сад і ін.

Всі ескізи розробляються на міліметрівці з урахуванням масштабу. Коли у фахівця є один або два варіанти ескізів, призначається зустріч, на якій відбувається обговорення пропозицій. Тут замовнику необхідно уважно вивчити і представити те, що йому пропонується, і як це буде виглядати в житті, тому що далі робота буде просуватися в уже обраному руслі, з невеликими доробками враховуючи нюанси. Можна виїхати з фахівцем на місце і пройтися по території. Якщо клієнта щось не влаштовує, це обговорюється і пропонується ще один ескізний проект.

Наступним кроком буде складання генерального плану, в пакет якого входять: креслення і посадковий креслення, дендроплан, асортиментна відомість і пояснювальна записка. Для чого це потрібно? Справа в тому, що для здійснення проекту, знадобитися допомога не тільки дизайнера, але і будівельників, і озеленювачів, які будуть виконувати відповідні роботи по спеціалізованим кресленнями.

Генеральний план - це ретельно продуманий план, який виконується вже в кольорі в електронному вигляді або вручну на папері. На ньому відображені межі ділянки, проектовані рослини, майданчики, доріжки, всі плановані насадження, квітники, будови та архітектурні споруди. На полях виносяться експлікація, умовні позначення, сторони світу, вказується масштаб. На підставі цього плану виконуються і всі інші креслення.

Ленинградская Система Отопления Частного Дома

​Лист фальцевый - достоинства и недостатки

​Что такое промышленные глубокие скважины?