Як виконується монтаж стелі "АРМСТРОНГ"

Сьогодні системи підвісних стель популярні як ніколи. Це стосується гіпсокартонних конструкцій, рейкових стель і як не запам'ятати систему Армстронг. Вивчивши технологію, ви зможете заощадити кошти і при цьому отримати відмінний результат.

Стеля - одна з найпомітніших частин кімнати. Цей елемент виділяється першим і створює загальну атмосферу, настрій і об'єм. Тому стелі слід приділити особливу увагу при проведенні ремонту в квартирі. Більшість будівельників з усіх видів стель зазвичай пропонують встановлювати саме підвісні стелі Армстронг і це пов'язано з тим, що цей тип має велику кількість переваг, які роблять його найбільш популярним і зручнішим.

До переваг можна віднести: легкість конструкції, простота монтажу, можливість приховати прокладені комунікації, з подальшим доступом для їх обслуговування, монтаж комбінованого освітлення і так далі. Позитивних моментів у стель «Армстронг» набагато більше, але є і недолік - монтаж потребує значних затрат простору, а в невеликих приміщеннях це вирішальний фактор. З причини того, що стелі типу Армстронг виконують більше декоративну функцію, вони знайшли широке застосування в офісних, торгових приміщеннях, навчальних класах, промислових цехах. У житловому будівництві стелі Армстронг зустрічаються досить рідко.

Перед монтажем в першу чергу необхідно провести розрахунки і зробити ескіз майбутньої стелі. Виходячи з отриманих даних, необхідно закупити матеріали і світлотехніку. При цьому звертаємо увагу, що вартість установки стелі Армстронг, ціна на який відносно невисока, також обходиться замовникові недорого. Це робить матеріалу найбільш економічним з усіх, що представлені на ринку сьогодні.

Після того, як матеріал закуплений і доставлений, необхідно розмітити стіни і стеля. Для цього найкраще використовувати лазерний або "рідкий" рівень. Однак ви можете працювати і з схилом, як в старі добрі часи. Найважливішим моментом в цій операції є розмітка периметра, так як він використовується для кріплення прістенових профілів стелі Армстронг. В інструкції з виготовлення з наступним кроком викладена установка спеціальних напрямних для даного макета. Кріпляться вони за допомогою дюбелів, які кріпляться в спеціальні отвори.

Далі монтуємо поздовжні напрямні - на відстані, що дорівнює ширині декоративної панелі, яка буде там знаходитися. Їх потрібно закріпити спеціальними підвісами, регулюючи положення по рівню в площині. Далі проводиться установка поперечних перемичок на поздовжні опорні профілі. Їх скріплюють спеціальними замками, які є на кінцях і по всій довжині профілю. Відстань між ними має бути таким, щоб з часом вони утворювали квадрат, в який ідеально вписалася декоративна панель.

Монтаж стель «Армстронг» дає можливість організувати в приміщенні найсучасніше освітлення і приховати всі допоміжні вузли над конструкцією. Тому перед останнім етапом необхідно провести повну установку всіх необхідних систем. Потім встановлюються обрані панелі, які при бажанні можна попередньо пофарбувати в бажаний колір. Завдяки такій можливості змінювати і модернізувати панелі ця стеля має великий попит у сучасних дизайнерів.

Мебель любой сложности на заказ

Варианты Отопления Частного Дома

Как Сделать Водяное Отопление

Газовое Отопление Частного Дома Цена

Высококачественные кухонные полотенца