Вимикачі та розетки EL-BI

Компанія EL-BI Electric була заснована в Туреччині в 1987 році під назвою Elbistan Hırdavat і в травні 2007 року об'єдналася з фінською компанією Ahlstrom Capital, ставши EL-BI ELEKTRIK ULUSLAR ARASI TIC VE SAN A. S. спеціалізується на виробництві електроустановочних виробів (вимикачів) ), подовжувачів, коробок та світильників. EL-BI – це сучасний турецький бренд, представлений у багатьох країнах.

Продукція EL-BI стає все більш популярною та широко споживаною. Щоб відповідати вимогам ринку, що швидко змінюються, EL-BI постійно прагне вдосконалювати свою продукцію, якість і технології виробництва. Придбати продукцію бренда EL-BI можна за посиланням https://amperok.com.ua/elektrofurnitura/brendy/cat-elbi/cat-zena-natural/ прямо зараз.

Широкий асортимент, широка гамма кольорів, висока якість і доступні ціни дозволяють реалізувати різноманітні дизайнерські рішення при збереженні необхідних споживчих та електричних характеристик.

Вимикачі та розетки необхідні для освітлення та електроустаткування, як у промисловості, так і в побуті. Український ринок затоплений пропозиціями від українських, китайських та європейських виробників, що полегшує вибір, замовлення та придбання продукції. Моделі розрізняються по країні-виробнику, вартості, якості, довговічності обладнання, типу аксесуарів та їх призначенню, терміну служби тощо. Оскільки від цього обладнання залежить ефективна та безперебійна робота електросистеми та безпека людей, рекомендується купувати продукцію надійних брендів. Вимикачі за своєю природою надійні та довговічні.

Міцність та довговічність

В інтернет-магазинах ви можете придбати вимикачі EL-BI за привабливими цінами. Оптовим та роздрібним покупцям у Києві, Харкові та інших регіонах пропонується широкий асортимент моделей для включення та вимкнення дверних відкривачів, дзвінків, таймерів, освітлення та іншого обладнання. Виробник, компанія EL-BI, використовує міцні та зносостійкі пластмаси для забезпечення довговічності готових виробів. Алюмінієві сплави використовуються у виробництві струмопровідних компонентів. Пластик гарантує стійкість до стирання, високих навантажень, механічних пошкоджень та несприятливих впливів навколишнього середовища протягом усього терміну служби.

При виборі вимикача EL-BI слід звернути увагу на такі технічні характеристики

  • Колір
  • Поточна частота
  • Поточний рейтинг
  • Застосовується ступінь захисту.
  • Працює при напрузі

До EL-BI також відносяться наявність або відсутність підсвічування, вага та об'єм моделі, конфігурація установки, кількість кнопок, функцій та кількість розташування. Вимикачі EL-BI призначені для використання в електричних системах від 220 до 380 В. Залежно від місця установки пропонуються версії для прихованого та поверхневого монтажу. Варіанти прихованого монтажу мають приховану проводку, а варіанти поверхневого монтажу – відкриту проводку.

Варианты Отопления Дома

Виды Отопления

Что такое БазарСНГ?

​Виды теплого пола

​Резка металла водой