Переваги та недоліки покупки закордонної нерухомості

Переваги та недоліки покупки закордонної нерухомості

Купівля закордонної нерухомості для багатьох українців стає вигідним способом капіталовкладення. Дізнатися наскільки доступно житло в Україні в порівнянні з Європою можна перейшовши на сайт у зручний для Вас час. Крім цього кого-таки не вабить мрія про власний містечку на березі моря, куди можна приїжджати в будь-який час року, не переплачуючи за готелі і дорогі пансіонати? Мета купівлі у всіх різні: хтось бажає убезпечити себе на майбутнє, хтось хоче отримувати прибуток з здачі нерухомості в оренду, а хтось сподівається перепродати її за більш привабливою ціною. Вибір нерухомості і країни повинен відповідати не тільки особистими перевагами і цілям, але і бути добре обдуманим з точки зору правових, законодавчих та економічних аспектів. Не зайвим буде моніторинг статистичних даних цінової політики на нерухомість, економічної стабільності країни.

Щоб убезпечити себе від великих фінансових втрат при покупці зарубіжної нерухомості, необхідно не тільки оцінити цінові тенденції на нерухомість, можна звернутися до допомоги ріелторів або аналітиків для прогнозування динаміки цін в майбутньому. Також варто звернути увагу на законодавчу базу країни, а зокрема на правове регулювання купівлі нерухомості нерезидентами і особливо на податкову систему. Кредитування в даному випадку в кожній країні має свої тонкощі, які необхідно вивчити до прийняття рішення. У багатьох країнах покупка житла дає додаткові переваги: в'їзні візи, пролонгацію виплат по кредиту і т.д.

Покупку можна також довірити надійному ріелтору, який сам проведе весь аналіз і допоможе прийняти найбільш вигідне рішення. Переваги та недоліки Безумовно, плюси і мінуси покупки закордонної нерухомості можуть змінюватися в залежності від цілей придбання та вибору країни. Але в більшості випадків основним плюсом такої покупки є стабільність. У той час, коли в Україні ринок нерухомості переживає як скачки, так і спади цін - нерухомість за кордоном залишається в більш-менш стабільної цінової ніші, а аналітичні дослідження можуть майже точно передбачити коливання цін. Наступний безперечний плюс - вигода. Здача житла в оренду може стати джерелом непоганого доходу, особливо у високий сезон. Саме тому нерухомість найчастіше купується саме з цією метою в туристичних зонах з великим напливом відпочиваючих. Наступний плюс - можливість відпочивати у власному будинку або квартирі в будь-який час року, при цьому не витрачаючись на готелі. До того ж дана покупка може стати майбутнім житлом для Вас або Ваших дітей, а деякі країни можуть відкрити для Вас мультивізу або ж резидентну візу. Купівля комерційної нерухомості відкриє двері для Вашого бізнесу або ділового співробітництва. До недоліків можна віднести високу ціну на нерухомість в місцях високого попиту. Це стосується найбільш популярних курортних зон, а також туристичних міст, рекреаційних зон, промислових і бізнес районів. До того ж варто подбати про те, щоб за нерухомістю доглядали, поки Ви у від'їзді. Ще одним мінусом є складність в зборах необхідного пакету документів і дозволів. Не варто також забувати, що податки на доходи для іноземців набагато вище, наприклад, в Італії це 25-45% на доходи від здачі житла в оренду. Вам доведеться також сплатити податок при оформленні договору купівлі-продажу, який становить приблизно 3-8% від вартості нерухомості.

​Правильное применение пеноакрилововго скотча

Преимущества Покупки Кубовой Емкости

​Руководство по покупке - какую бензокосу купить?