Будівельна компанія проектує та будує склади та ангари

Ангари з металу, залізобетону або бетонних колон і металевих ферм - ці сучасні промислові будівлі мають функціональні і чудові характеристики. Модульні ангари https://servicestroy.com.ua/budivnictvo-skladiv-ta-angariv/ використовуються як виробничі цехи, офіси, склади, офіси продажу, ангари для літаків і вантажівок, сільськогосподарської техніки, зернових і овочевих ферм і станцій техобслуговування.

Коли ви співпрацюєте з нами для будівництва модульних будівель, таких як ангари та склади, ви можете бути впевнені у швидкому та якісному виконанні проекту. Оптимізація витрат на будівництво ангарів

Конструкція вішалки.

Утеплені та холодноізольовані будівлі з одноповерховим скатним дахом в універсальному ная.

Паркетний сарай має двосхилий дах та міцні стіни. Дах сараю запобігає накопиченню снігу і максимально збільшує площу.

Арковий ангар буде побудований на металевій фермі, що складається з шести секцій та прогонів. Поверх цього буде покладено полотно. Арковий ангар буде здатний витримувати високі снігові та вітрові навантаження.

Тенти та навіси від дощу часто використовуються у сільськогосподарському секторі та на автостоянках.

Тентові ангари складаються з металевого каркасу та чохла з армованого ПВХ, який стійкий до ультрафіолетового випромінювання та водонепроникності. Вони легкі, стійкі до атмосферних впливів та не вимагають влаштування фундаменту.

Складання та будівництво ангарів та складів.

Компанія має великий досвід будівництва ангарів та складів у Києві та Україні. Вона працює не лише з приватними особами, а й із компаніями та організаціями. На основі ретельного проектування та ретельно підібраних матеріалів ми пропонуємо оптимальне рішення для кожного конкретного клієнта.

Переваги модульних ангарів та складів, які ми будуємо.

Якість, надійність та довговічність конструкцій.

Широкий вибір стандартних проектів та можливість побудови індивідуальних планів.

Модульна конструкція забезпечує швидке складання.

Екологічно чисті та енергоефективні.

Високоякісна робота досвідчених професіоналів за доступними цінами.

Ремонт та переобладнання ангарів

Склади та ангари з часом піддаються атмосферним впливам, зношуються та руйнуються. Щоб уникнути неприємних наслідків, негайно проконсультуйтеся зі спеціалістом з будівництва.

Комплексна реконструкція будівельних конструкцій

Реконструкція фасадів складів та ангарів.

Ремонт мембранних покриттів із ПВХ.

Ремонт покриттів.

ПВХ-мембрани використовуються для покриття будівель, ангарів та складів, захисту фундаментів та будівництва басейнів. Якщо пам'ятаєте. Якщо ПВХ-мембрана пошкоджена, відремонтуйте її, не звертайтеся до нас і негайно протріть її детренером Zamovit.

Спеціалісти знайомі з правилами, що стосуються конструкції ПВХ-мембран та ремонту окремих частин покриття. Ми оглянемо пошкодження та порекомендуємо найкраще рішення. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені у високій якості та справності покриття за доступними цінами.

Профессиональные услуги по укладке плитки

Отопление из Полипропиленовых Труб Своими Руками

Купівля квартири від забудовника - переваги